Oferujemy: kolportaż ADRESOWY, kolportaż BEZADRESOWY, kolportaż PUNKTOWY, poligrafia reklamowa, Usługa "Tajemniczy Klient", Hostessy - Promocja nowych produktów, USŁUGI TRANSPORTOWE

Zapewniamy: świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia nam powierzane były wykonywane rzetelnie, z zachowaniem najwyższej staranności i wysokiej jakości.

Zależy nam, aby efekty naszej pracy, przełożyły się na sukces naszych Klientów. Zadowolenie naszego Klienta, jest naszym celem !! Podejmując z nami współpracę, pozwalacie wspólnie osiągnąć ten cel ...

Wachlarz usług oferowanych przez firmę Kolportex.pl

oferta kolportex
 • Kolportaż ADRESOWY - do mieszkań, firm i instytucji - pod wskazany adres.
  Odbywa się to na zasadzie doręczania przesyłki, reklamy bądź katalogu - dokładnie pod wskazany adres odbiorcy, który następnie potwierdza własnoręcznym podpisem, pieczątką imienną lub pieczątką firmową fakt jej otrzymania.
  Polegamy tutaj na własnej, podzielonej na branże, bazie danych firm, instytucji i innych adresów, bądź też korzystamy z baz danych udostępnionych przez Klienta, dla którego zlecenie jest realizowane.
 • Kolportaż BEZADRESOWY - do wszystkich zabudowań na danym terenie, objętym kolportażem tego typu.
  Bardzo popularna forma docierania do potencjalnych Klientów, za pomocą stworzonej uprzednio gazetki, ulotki lub też folderu reklamowego, gdzie znajduje się oferta promocyjna. Ta forma kolportażu polega na rozniesieniu reklam do wszystkich mieszkań, na wyznaczonym terenie.
  Stosuje się tutaj różne formy kolportażu:
  • Kolportaż "na wycieraczkę" - jest jedną z bardziej popularnych metod, a kolporterzy roznosząc ulotkę reklamową, kładą ją na wycieraczce każdego z mieszkań.
  • Kolportaż w woreczku foliowym - na wycieraczce, lub zawieszonym na klamce.
  • Kolportaż "na gumkę recepturkę" - również ulotka zawieszana jest na klamce przy pomocy przyszytej do ulotki gumki.
  • Kolportaż w innych miejscach - za pomocą innej, jeszcze bardziej oryginalnej metody. Tutaj jesteśmy zawsze otwarci na sugestie naszych Klientów.
 • Kolportaż punktowy (rozdawnictwo) - w wyznaczonych miejscach, punktach w danym mieście.
  Odbywa się na zasadzie wręczania katalogu, gazetki reklamowej, czy też nawet próbki nowego produktu, w ściśle określonym miejscu (przeważnie w miejscu o najsilniejszym natężeniu pieszych).
  Są wyróżniane tutaj różne wyznaczniki w zależności jaki produkt chcemy zaprezentować i do jakiej grupy potencjalnych Klientów kierowana jest oferta. W zależności od tego - punktami do takiego typu kolportażu moga być zarówno szkoły, markety, dworce PKP i PKS, ruchliwe skrzyżowania, centra miast, deptaki oraz inne miejsca o szczególnym zainteresowaniu naszego Klienta. Wszystko w zależności od powyższych czynników.
  Osoby rozdające mogą występować zarówno wyróżnione standardowo - w odziez z logo naszej firmy, jak i w przebraniu (np. Koszulki, kurtki, czapeczki i inne), które dostarczy nam Zleceniodawca.
  W sprawach dotyczących zezwoleń, dla miejsc, w których kolportaż mógłby być zabroniony, utrudniony przez określone osoby czy też instytucje (np. w marketach - na pasażu, czy szkołach) firma Kolportex.pl dokłada wszelkich starań i zajmuje się kwestią uzyskania zezwolenia na terenie, na którym ma zostać przeprowadzony kolportaż.
 • Poligrafia reklamowa - zaprojektujemy oraz wydrukujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe od wizytówek począwszy, poprzez specjalne druki i papiery firmowe, na broszurach, folderach oraz katalogach skończywszy. Dodatkowo zachowamy konkurencyjne ceny dla stałych odbiorców.
  Działamy we współpracy z drukarniami, które specjalnie dla nas - oferują konkurencyjną cenę.
 • Usługa "Tajemniczy Klient" - Nareszcie będziesz wiedział jak Twój personel prowadzi Twoją firmę, zobaczysz jak rozwiązują problemy Klientów, czy ich zachowanie nie budzi zastrzeżeń, czy wygląd sklepu/pracownika jest taki jak powinien. Te i inne czynniki, są najważniejsze w dzisiejszej dobie, a My... dokładnie to sprawdzimy !
 • Hostessy - Promocja nowych produktów - doskonale znany i niezwykle skuteczny sposób, na promocję nowego produktu lub usługi, którą planuje się wprowadzić na rynek. Hostessy, dzieki którym promowanie każdej nowości spowoduje zwiększoną sprzedaż, dobiera - w zależności od potrzeb Klienta - specjalny opiekun tej grupy pracowników. Znając wymagania oraz specyfikę danej promocji - wyselekcjonuje najlepsze osoby do tego zadania.
 • USŁUGI TRANSPORTOWE - Transport towarowy samochodami dostawczymi do 3,5t na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Więcej

kolportex

Kontakt

Kolportex.pl
Kolportaż, Reklama, Poligrafia

59-220 Legnica
al. Rzeczypospolitej 101

Wszelkich informacji udzielamy zarówno telefonicznie jak i za pomocą poczty e-mail.
Masz pytania, wątpliwości - napisz do nas

O nas

Ideą firmy KOLPORTEX.pl jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia nam powierzane były wykonywane rzetelnie, z zachowaniem najwyższej staranności i wysokiej jakości. Chcemy być postrzegani jako firma, realnie podchodząca do swych zadań, oferująca realne warunki współpracy, bez zbędnego obiecywania rzeczy niemożliwych, których nastepnie nie moglibyśmy zrealizować.

Komunikaty

Usługa "Kolportex-trans" to kolejny etap rozwoju firmy Kolportex.pl. Usługi Transportowe, które oferujemy, to wynik długotrwałej współpracy z wieloma firmami, których rozwój wymagał także naszego rozwoju - właśnie w transporcie. Przez długi okres czasu nabraliśmy niezbędnego doświadczenia, zatrudniliśmy dodatkowych pracowników - kierowców, którzy korzystając z naszej floty samochodów dostawczych - realizowali kolejne zlecenia dla naszych Partnerów na terenie całego Kraju, a także w Krajach Unii Europejskiej.

design: altex ht © 2012, 2013